Ataskaitos
Paraiškos
Programa
Starto protokolai
Rezultatai
Dalyviai
Taškai
Atgal
Nr
Diena
Laikas
Rungtys
Tipas
1
Šeštadienis
11:00
K-1 1000m Jauniai
H1
Rezultatai
2
Šeštadienis
11:06
K-1 1000m Jauniai
H2
Rezultatai
3
Šeštadienis
11:12
C-1 1000m Jauniai
H1
Rezultatai
4
Šeštadienis
11:18
C-1 1000m Jauniai
H2
Rezultatai
5
Šeštadienis
11:24
K-1 1000m Jaunučiai
H1
Rezultatai
6
Šeštadienis
11:30
K-1 1000m Jaunučiai
H2
Rezultatai
7
Šeštadienis
11:36
K-1 1000m Jaunučiai
H3
Rezultatai
8
Šeštadienis
11:42
K-1 1000m Jaunučiai
H4
Rezultatai
9
Šeštadienis
11:48
C-1 1000m Jaunučiai
H1
Rezultatai
10
Šeštadienis
11:54
C-1 1000m Jaunučiai
H2
Rezultatai
11
Šeštadienis
12:00
K-1 1000m Berniukai
H1
Rezultatai
12
Šeštadienis
12:06
K-1 1000m Berniukai
H2
Rezultatai
13
Šeštadienis
12:12
K-1 1000m Berniukai
H3
Rezultatai
14
Šeštadienis
12:18
K-1 1000m Berniukai
H4
Rezultatai
15
Šeštadienis
12:24
C-1 1000m Berniukai
H1
Rezultatai
16
Šeštadienis
12:30
C-1 1000m Berniukai
H2
Rezultatai
17
Šeštadienis
12:40
K-1 500m Mergaitės
H1
Rezultatai
18
Šeštadienis
12:45
K-1 500m Mergaitės
H2
Rezultatai
19
Šeštadienis
12:55
K-2 1000m Jaunučiai
H1
Rezultatai
20
Šeštadienis
13:00
K-2 1000m Jaunučiai
H2
Rezultatai
21
Šeštadienis
13:20
K-2 1000m Berniukai
H1
Rezultatai
22
Šeštadienis
13:25
K-2 1000m Berniukai
H2
Rezultatai
23
Šeštadienis
13:30
K-1 1000m Jauniai
SF1
Rezultatai
24
Šeštadienis
13:36
C-1 1000m Jauniai
SF1
Rezultatai
25
Šeštadienis
13:42
K-1 1000m Jaunučiai
SF1
Rezultatai
26
Šeštadienis
13:48
K-1 1000m Jaunučiai
SF2
Rezultatai
27
Šeštadienis
13:54
K-1 1000m Jaunučiai
SF3
Rezultatai
28
Šeštadienis
14:00
C-1 1000m Jaunučiai
SF1
Rezultatai
29
Šeštadienis
14:06
K-1 1000m Berniukai
SF1
Rezultatai
30
Šeštadienis
14:12
K-1 1000m Berniukai
SF2
Rezultatai
31
Šeštadienis
14:18
K-1 1000m Berniukai
SF3
Rezultatai
32
Šeštadienis
14:24
C-1 1000m Berniukai
SF1
Rezultatai
33
Šeštadienis
14:34
K-1 500m Mergaitės
SF1
Rezultatai
34
Šeštadienis
14:40
K-2 1000m Jaunučiai
SF1
Rezultatai
35
Šeštadienis
14:58
K-2 1000m Berniukai
SF1
Rezultatai
36
Šeštadienis
16:00
K-1 1000m Jauniai
FA
Rezultatai
37
Šeštadienis
16:06
C-1 1000m Jauniai
FA
Rezultatai
38
Šeštadienis
16:12
K-1 1000m Jaunučiai
FA
Rezultatai
39
Šeštadienis
16:18
C-1 1000m Jaunučiai
FA
Rezultatai
40
Šeštadienis
16:24
K-1 1000m Berniukai
FA
Rezultatai
41
Šeštadienis
16:30
C-1 1000m Berniukai
FA
Rezultatai
42
Šeštadienis
16:39
K-1 500m Jaunutės
FA
Rezultatai
43
Šeštadienis
16:45
K-1 500m Jaunės
FA
Rezultatai
44
Šeštadienis
16:51
K-1 500m Mergaitės
FA
Rezultatai
45
Šeštadienis
17:00
K-2 1000m Jauniai
FA
Rezultatai
46
Šeštadienis
17:10
C-2 1000m Jauniai
FA
Rezultatai
47
Šeštadienis
17:20
K-2 1000m Jaunučiai
FA
Rezultatai
48
Šeštadienis
17:30
C-2 1000m Jaunučiai
FA
Rezultatai
49
Šeštadienis
17:40
K-2 1000m Berniukai
FA
Rezultatai
50
Šeštadienis
17:50
C-2 1000m Berniukai
FA
Rezultatai
51
Šeštadienis
18:00
K-2 500m Jaunės
FA
Rezultatai
52
Šeštadienis
18:10
K-4 500m Jauniai
FA
Rezultatai
53
Šeštadienis
18:20
K-2 500m Jaunutės
FA
Rezultatai
54
Šeštadienis
18:30
K-4 500m Jaunučiai
FA
Rezultatai
55
Šeštadienis
18:40
K-2 500m Mergaitės
FA
Rezultatai
56
Sekmadienis
09:00
K-1 200m Jauniai
H1
Rezultatai
57
Sekmadienis
09:05
K-1 200m Jauniai
H2
Rezultatai
58
Sekmadienis
09:10
C-1 200m Jauniai
H1
Rezultatai
59
Sekmadienis
09:15
C-1 200m Jauniai
H2
Rezultatai
60
Sekmadienis
09:20
K-1 200m Jaunučiai
H1
Rezultatai
61
Sekmadienis
09:25
K-1 200m Jaunučiai
H2
Rezultatai
62
Sekmadienis
09:30
K-1 200m Jaunučiai
H3
Rezultatai
63
Sekmadienis
09:35
K-1 200m Jaunučiai
H4
Rezultatai
64
Sekmadienis
09:40
K-1 200m Jaunučiai
H5
Rezultatai
65
Sekmadienis
09:45
C-1 200m Jaunučiai
H1
Rezultatai
66
Sekmadienis
09:50
C-1 200m Jaunučiai
H2
Rezultatai
67
Sekmadienis
09:55
K-1 200m Berniukai
H1
Rezultatai
68
Sekmadienis
10:00
K-1 200m Berniukai
H2
Rezultatai
69
Sekmadienis
10:05
K-1 200m Berniukai
H3
Rezultatai
70
Sekmadienis
10:10
K-1 200m Berniukai
H4
Rezultatai
71
Sekmadienis
10:15
K-1 200m Berniukai
H5
Rezultatai
72
Sekmadienis
10:20
C-1 200m Berniukai
H1
Rezultatai
73
Sekmadienis
10:25
C-1 200m Berniukai
H2
Rezultatai
74
Sekmadienis
10:30
C-1 200m Berniukai
H3
Rezultatai
75
Sekmadienis
10:35
K-1 200m Mergaitės
H1
Rezultatai
76
Sekmadienis
10:40
K-1 200m Mergaitės
H2
Rezultatai
77
Sekmadienis
10:45
K-2 200m Jaunučiai
H1
Rezultatai
78
Sekmadienis
10:50
K-2 200m Jaunučiai
H2
Rezultatai
79
Sekmadienis
11:00
K-2 200m Berniukai
H1
Rezultatai
80
Sekmadienis
11:05
K-2 200m Berniukai
H2
Rezultatai
81
Sekmadienis
11:10
K-1 200m Jauniai
SF1
Rezultatai
82
Sekmadienis
11:15
C-1 200m Jauniai
SF1
Rezultatai
83
Sekmadienis
11:20
K-1 200m Jaunučiai
SF1
Rezultatai
84
Sekmadienis
11:25
K-1 200m Jaunučiai
SF2
Rezultatai
85
Sekmadienis
11:30
K-1 200m Jaunučiai
SF3
Rezultatai
86
Sekmadienis
11:35
K-1 200m Jaunučiai
SF4
Rezultatai
87
Sekmadienis
12:00
C-1 200m Jaunučiai
SF1
Rezultatai
88
Sekmadienis
12:05
K-1 200m Berniukai
SF1
Rezultatai
89
Sekmadienis
12:10
K-1 200m Berniukai
SF2
Rezultatai
90
Sekmadienis
12:15
K-1 200m Berniukai
SF3
Rezultatai
91
Sekmadienis
12:20
K-1 200m Berniukai
SF4
Rezultatai
92
Sekmadienis
12:25
C-1 200m Berniukai
SF1
Rezultatai
93
Sekmadienis
12:30
C-1 200m Berniukai
SF2
Rezultatai
94
Sekmadienis
12:35
K-1 200m Mergaitės
SF1
Rezultatai
95
Sekmadienis
12:40
K-2 200m Jaunučiai
SF1
Rezultatai
96
Sekmadienis
12:50
K-2 200m Berniukai
SF1
Rezultatai
97
Sekmadienis
14:15
K-1 200m Jauniai
FA
Rezultatai
98
Sekmadienis
14:20
C-1 200m Jauniai
FA
Rezultatai
99
Sekmadienis
14:30
K-1 200m Jaunės
FA
Rezultatai
100
Sekmadienis
14:35
C-1 200m Jaunės
FA
Rezultatai
101
Sekmadienis
14:45
K-1 200m Jaunučiai
FA
Rezultatai
102
Sekmadienis
14:50
C-1 200m Jaunučiai
FA
Rezultatai
103
Sekmadienis
15:00
K-1 200m Jaunutės
FA
Rezultatai
104
Sekmadienis
15:15
K-1 200m Berniukai
FA
Rezultatai
105
Sekmadienis
15:20
C-1 200m Berniukai
FA
Rezultatai
106
Sekmadienis
15:30
K-1 200m Mergaitės
FA
Rezultatai
107
Sekmadienis
15:35
C-1 200m Mergaitės
FA
Rezultatai
108
Sekmadienis
15:40
K-2 200m Jauniai
FA
Rezultatai
109
Sekmadienis
15:45
C-2 200m Jauniai
FA
Rezultatai
110
Sekmadienis
15:55
K-2 200m Jaunės
FA
Rezultatai
111
Sekmadienis
16:10
K-2 200m Jaunučiai
FA
Rezultatai
112
Sekmadienis
16:15
C-2 200m Jaunučiai
FA
Rezultatai
113
Sekmadienis
16:25
K-2 200m Jaunutės
FA
Rezultatai
114
Sekmadienis
16:40
K-2 200m Berniukai
FA
Rezultatai
115
Sekmadienis
16:45
C-2 200m Berniukai
FA
Rezultatai
116
Sekmadienis
16:55
K-2 200m Mergaitės
FA
Rezultatai
117
Sekmadienis
17:05
K-2 200m MIX jauniai
FA
Rezultatai
118
Sekmadienis
17:10
C-2 200m MIX jauniai
FA
Rezultatai
119
Sekmadienis
17:20
K-2 200m MIX jaunučiai 2005
FA
Rezultatai
120
Sekmadienis
17:35
K-2 200m MIX vaikai
FA
Rezultatai
Varžybų programa
Spausdinti
Tiesioginė nuoroda
Varžybų programa
Spausdinti
Tiesioginė nuoroda
2018 Lietuvos mokinių čempionatas
Birželio 23-24, 2018 Šiauliai
Anglų